
Я цього літа постійно хочу їсти сливи. Прямо кілограмами їх трощу. Часом замість вечері просто з’їдаю кілограм слив ( ну чи трохи менше)- і чудово почуваюсь! Колись так на Кіпрі ( я там жила пів року, в коледжі навчалась) я трощила фіги- як вони мені подобались, прямо з дерева зривала і не могла їх наїстись, так хотілось. А тепер слив так хочеться. А от ту саму фігу недавно купила в овочевому кіоску у нас в Україні- і нічого не відчула, якось нуль емоцій було. Зате від наших слив-угорок- феєрія смаку, як то кажуть. Їла б їх і їла. Ні ананасів мені не треба, ні манго, ні фіг більше не хочу- тільки сливку дайте! А ще я печу із ними пиріг, за американським рецептом. Класичний американський сливовий пиріг. З корицею. Моя улюблена племінничка Зоя сказала б про нього: ду-у-уже добре! Вона завжди хвалить мою випічку, і це так приємно! Пиріг має просто море начинки і зовсім трохи тіста. Дуже, дуже смачно! Спечіть обов’язково.

Складові: тісто: 220 г борошна, 100 г масла, льодяна вода. Начинка:0,7 кг слив, 3-4 ст.л крохмалю, 5 ст.л. цукру+ 1 ст.л. для посипання, 0,5 ч. л. кориці(меленої), яйце для змащування.
Готуємо: холодне масло нарізати кубиками, перетерти руками з борошном до крихти, додати 2 ст.л. льодяної води( чи трохи більше)- не місячи тісто, зібрати його в кулю, загорнути в плівку, злегка приплюснути і поставити на 30 хв. в холодильник. Начинка: сливи нарізати невеликими шматочками(кісточки вибрати), перемішати з крохмалем, цукром та корицею. Половину тіста тонко розкачати і вистелити ним дно змащеної форми, зверху викласти начинку. Другу половину тіста порізати на тонкі смужки і зробити з них красиву решітку поверх начинки. Змастити решітку яйцем і посипати ложкою цукру. Пекти в розігрітій до 200 градусів печі(чи духовці) 20 хв., тоді знизити до 180 градусів і пекти ще 40 хв( начинка має трохи побулькати). Пиріг готовий! Споживати охолодженим, коли начинка загусне (бо гарячим пиріг тече). Смачного!

Добре інформація інформація.
Мені пощастило Нещодавно я знайшов
вашого сайту випадково (StumbleUpon). Я збережений як улюблене пізніше!
– Calator Прин Румунія .
ПодобаєтьсяПодобається
Дякую, мені дуже приємно, рада що мій блог Вам сподобався!
Thank you,I feel happy that you liked it!
ПодобаєтьсяПодобається