про мене

Привіт, я- Лілія, господиня цього блогу. Кулінарія, а зокрема солодка випічка, є моїм улюбленим заняттям. А ще я дуже люблю в’язати і читати. Тому, якщо я не сиджу за цікавою книжкою, то значить, що я- на кухні, експериментую над новим рецептом. Дуже люблю фотографувати те, що приготувала, але  в цій справі я початківець. Та й, зрештою, і випічкою я почала займатись не так давно, десь років шість тому. Перед тим я теж час від часу випікала, але у мене був лише один рецепт(це був мій улюблений сирник), і я постійно пекла тільки його. І лиш після народження сина в мені пробудилось бажання творити більше, і я зайнялась пошуком та створенням нових рецептів, випробовуючи щоразу щось інше. Так цікавіше!

Рецепти я знаходжу у книгах по кулінарії, журналах та просто в інтернеті. А ще ними зі мною діляться хороші знайомі, чиїм смакам я довіряю. Ну як я могла забути про мамин зошит рецептів, якому вже багато років? І, звичайно ж, багато чого вигадую (або змінюю) сама. Всі фото у цьому блозі зроблені мною, тому буду дуже вдячна, якщо ви запитаєте мого дозволу на їх використання, а також вкажете адресу мого сайту.

Я вегетаріанка, тому м’ясних страв ви тут не знайдете. А ще я інтроверт і дуже люблю проводити час наодинці з собою. Наприклад довго гуляти в парку чи в’язати, слухаючи легкий джаз. Люблю тварин і  дітей- з ними якось так легко і просто. Виховую прекрасного сина. Намагаюсь практикувати х’юге в повсякденному житті: знаходити натхнення і щастя в малому- в чашці теплого зеленого чаю зі шматочком пирога, затишок у власноруч зв’язаних теплих шкарпетках; люблю сидіти вдома і дивитись, як за вікном падає дощ, а поруч зі мною муркотить кіт і плете милу нісенітницю син Матвійко. Що ще потрібно для щастя? Щастя- воно в дрібницях, які ми іноді просто не помічаємо…